Neumím zastavit čas, jen okamžik…
Vynasnažím se, aby vám moje fotografie
umožnila prožít krásu okamžiku znovu a znovu.

I po mnoha letech…

Výběr z galerie...

Focení – Fotografie – Fotoreportáže – Fotoportréty

 • dětská fotografie portrétní
 • focení miminek (novorozenců) již od prvního týdne věku
 • fotografie sourozenců
 • rodinný fotoportrét
 • fotografie těhulek (těhotenská fotografie)
 • fotografie zamilovaných párů
 • glamour fotografie
 • boudoir fotografie (real woman)
 • skupinové fotografie
 • fotografie svatebního obřadu
 • focení na křtinách, focení promocí, focení různých oslav a focení životních jubileí
 • víkendové focení
 • večerní focení
 • dárkové poukazy na focení, na fotoportréty, focení akcí pro vaše blízké nebo známé

Dětská fotografie

Dětská fotografieDětská fotografie je mezi mými klienty velmi žádaná. Není divu. Většina lidí má na dětství pěkné vzpomínky, tak proč je nepodpořit profesionálními fotografiemi, které budou vám i vašim dětem připomínat toto období.
Proto se i já soustředím na dětskou fotografii. Zákazníci často využívají mých služeb při příležitosti narozenin potomka. Narozeniny stojí za zvěčnění, ale proč si nenechat udělat dětské fotografie i bez speciální příležitosti? Na hezké fotografie, které se budou vyjímat v rodinném albu, je vhodná příležitost vždycky.
Můj ateliér je na fotografování dětí plně vybavený. Mám různé rekvizity a doplňky a vím, jaké dětské fotografie vypadají nejlépe. Fotím různě staré děti, od nejmenších až po starší dítka. Pořizuji dostatek snímků, takže i když vaše dítko nebude zrovna na focení naladěné, můj objektiv vystihne moment, který stojí za to zvěčnit. 

Pořiďte si kvalitní fotografie vašeho potomka. K dětské fotografii se vždy budete rádi vracet. Bude rovněž milým dárkem pro příbuzné či blízké přátele.
Prohlédněte si více fotografií v galerii >>>

Portrétní fotografie

Portrétní fotografiePortrétní fotografie znázorňuje podobu osoby na fotografii. Zachycuje převážně tvář a její výraz. Někdy je na fotografii zachycená i část těla.
Nechte se zachytit objektivem a mějte památku na jedno z období vašeho života. Fotografie může být také milým dárkem pro někoho blízkého.
A proč volit portrétní fotografii od profesionálního fotografa? Budete mít jistotu, že vaše snímky budou vypadat velmi pěkně. Profesionální fotograf ví, jak si foceného člověka nastavit tak, aby snímek vyšel co nejlépe.
Obáváte se, že nejste fotogenický typ a že by se fotografie nevydařily? Nefotogeničnost člověka se promítá do laických snímků, profesionál stojící za aparátem vám bude dávat pokyny, jak se tvářit či jak sedět nebo stát a zachytí vás v tom nejlepším okamžiku. Portrétních fotografií nafotím více, takže si budete moci vybrat nejlepší snímky.

Nejen modelky a modelové si nechávají pořizovat profesionální fotografie. Mějte skutečně zdařilou portrétní fotografii i vy.
Prohlédněte si více fotografií v galerii >>>

Glamour fotografie

Glamour fotografiePředevším ženy chtějí mít fotografie, ze kterých bude vyzařovat jejich krása a svůdnost. Také chcete mít fotografie beroucí dech? Potěší nejen vás samotnou, ale také bude milým dárkem pro partnera či někoho blízkého.
Jak ale přimět objektiv fotoaparátu, aby skutečně zachytil to, co je na vás nejkrásnější? Obraťte se na profesionálního fotografa. Nabízím vám glamour fotografie.
Nic vám tento pojem neříká? Glamour fotografie představují fotografie, jejichž hlavním úkolem je zachytit krásu a půvab ženy. Nemusíte být modelkou, abyste měla snímky, na kterých budete vypadat nádherně.
Obraťte se na mé fotografické studio. S glamour fotografiemi mám velké zkušenosti. Pečlivě vybírám i pozadí fotografie. Vím, že dobře zvolené pozadí dokonale podtrhne váš půvab, který bude vyzařovat z fotografie.

Momentky mnohdy nezvládnou zachytit všechnu krásu, která je ve vás. Glamour fotografie vaše vnitřní kouzlo objeví a promítnou ho do nádherných snímků. Budete na své fotografie pyšná.
Prohlédněte si více fotografií v galerii >>>

Boudoir fotografie

Boudoir FotografiePřemýšlíte, co svému milému dát dárkem? Chcete vybrat něco originálního k jeho narozeninám, Vánocům či byste mu ráda dala něco jen tak pro potěšení?
Stále více dívek a žen pro tyto účely volí boudoir fotografie.
Nevíte, co si pod tímto pojmem představit? Boudoir fotografie jsou profesionálními fotografiemi, jejichž úkolem je vystihnout nádheru, něžnost a především smyslnost ženy. Jde o fotografie, ze kterých bude vyzařovat váš sex-appeal.
Jak moc budou snímky odvážné, záleží jen na vás. Dívky a ženy se nejčastěji na boudoir fotografie nechávají fotit v luxusním spodním prádle s různými doplňky. Na fotografiích velmi pěkně vypadají výrazné šperky, boty na podpatku, odvážné líčení, pěkný účes...Oblíbené jsou zkrátka všechny rekvizity a doplňky, které vzbuzují smyslnost. Nezanedbávám ani pozadí boudoir fotografií. I díky dobře vybranému pozadí bude mít fotografie šmrnc.

Každá žena dokáže být smyslná. Odhalte svou smyslnost díky boudoir fotografii.
Prohlédněte si více fotografií v galerii >>>

Těhotenská fotografie

Těhotenská fotografieTěhotenství je zajímavé období v životě každé ženy a nejen v jejím životě. Tyto vzácné okamžiky těšení se většina žen prožívá společně s otcem svého miminka. Jste zrovna v tomto období? Už vám narostlo bříško a jste hrdá na to, že v sobě nosíte nový život?
Proč tedy tyto vzácné okamžiky nezvěčnit? Nechte si profesionálně zachytit poslední fotografie před onou radostnou událostí. Ráda si v životě s partnerem připomenete tyto chvíle a navíc jednou budete moci fotografie ukázat svému potomkovi.
Těhotenská fotografie je čím dál žádanější. Profesionální fotografie nádherným způsobem zachycují něhu a lásku maminky při očekávání potomka. Těhulky se nemusí fotit samy jen se svým bříškem. Velmi pěkně vypadá těhotenská fotografie s tatínkem, který s něhou objímá těhotnou ženu, jak ji hladí bříško atd. Jde o fotografie plné lásky a procítěné něhy.

Čekáte miminko a už se vám vzdouvá bříško? Nechte si nafotit profesionální těhotenské fotografie, které budou milou památkou na vaše radostné očekávání příchodu miminka na tento svět.
Prohlédněte si více fotografií v galerii >>>

Svatební fotografie

Svatební fotografieSvatba patří mezi okamžiky lidského života stojící za zvěčnění v podobě kvalitních fotografií. Momentky ze svatby jsou hezké a úsměvné, ale snad každá nevěsta a každý ženich chtějí mít profesionální fotografie, nad kterými budou vzpomínat na svůj slavný den, ale kterými budou také svou svatbu prezentovat před příbuznými, přátelí a dalšími lidmi v okolí. Proto by měly svatební fotografie vypadat co nejlépe.
Profesionální svatební fotografie dokáží přesně zachytit okamžiky štěstí, lásky a pohody, zkrátka emocí, které se pojí se svatbou. Moje objektivy si najdou a zvěční to, co by mělo na správné svatební fotografii být.
Se svatebními fotografiemi mám mnohé zkušenosti. Vím, na kterých místech se podaří vytvořit nejhezčí snímky. Na druhou stranu se nebráním vašim přáním a speciálním požadavkům.

Fotografie svatby jsou milou památkou. I po letech si při listování svatebním albem zavzpomínáte na vzácný den, kterým svatba bez pochyby je.
Prohlédněte si více fotografií v galerii >>>

Fotoateliér

 • profesionální vybavení
 • základní rekvizity především pro fotografie dětí k dispozici
 • speciální rekvizity lze po domluvě zajistit
 • realizace fotografií na vašem oblíbeném místě po dohodě možná (interiér, exteriér)
 • retuš fotografií

A navíc

 • nejste-li si jistá, že se umíte správně nalíčit pro focení? Nevadí - poskytuji profesionální službu foto make-up artist